parallax background

Bizi Ziyaret Edin


Kızılırmak Mah. 1443. Cad. Ankara 1071 Plaza A Blok No:25/58 06510 Çankaya/ANKARA

 

WhatsApp

Email: [email protected]

WhatsApp: +90 312 911 1168 

P.tesi - Cuma 09:00 18:00

MDM Hukuk ve Danışmanlık olarak, teknolojinin ilerlemesi, zaman sorunları ve bire bir yüz yüze görüşmenin imkansızlığı gibi sebeplerle ofis ortamında danışmanlık hizmeti yanında ayrıca Online Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetlerini video konferans, telefon, sms veya e-posta ile internet üzerinden vermektedir.

Ancak Online Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti almadan evvel incelenmesini talep edeceğiniz bir takım belge var ise bunları e-posta yoluyla bize ulaştırmak üzere hazırlamanız uygun olacaktır.

Avukatlık Kanunu gereği online hizmetten faydalanmak için sağ tarafta bulunan form aracılığı ile veya [email protected] mail adresine posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Bu hizmetten bir konu hakkında destek talebinde bulunabileceğiniz gibi gurup veya tüzel kişi olmanız gibi hallerde devamlı bir hizmet şeklinde de danışmanlık alabilirsiniz.

Bize Email Gönderin


  Danışmanlık & Avukat

  İletişim formunu doldurarak veya diğer iletişim kanalları ile bize mesaj gönderin, en kısa sürede sizlere ilgili konu hakkında yardımcı olalım.

  MDM Hukuk ve Danışmanlık Alanında Uzman Avukat ve Danışmanlardan Oluşan Büyük Bir Kadroya Sahiptir. 


  Bizi Arayın: +90 (312) 911 1168

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir